Me shalqi në dorë dhe pa forma të kolme, shikoni si dukej Luana Vjollca 13 vite më parë (FOTO)

0
139

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar, edhe për shkak të emisionit që ajo drejton, pasi ndiqet shumë.

Luana njihet nga një pjesë tjetër e publikut edhe si këngëtare, pasi ka realizuar disa projekte të suksesshme muzikore me këngëtarë të ndryshëm.

Ajo gjithnjë tërheq vëmendjen me trupin e saj dhe format e kolme, mirëpo nëse jeni kurioz të shihni se si dukej ajo 13 vite më parë, kur ishte 16 vjeçe, hidhini një sy fotove të saj.

Ajo ka publikuar në Instagram dy foto ku shihet duke pozuar, e në njërën prej tyre me shalqi në dorë, ku bie në sy trupi i hollë dhe pa forma të kolme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here