“U tregua hipokrite”/ Rovena Stefa tregon se nuk flet me Elhaida Danin, këngëtarja: Më votoi me 0 pikë

0
45

Dy këngëtaret e njohura, Rovena Stefa dhe Elhaida Dani nuk flasin me njëra tjetrën. Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë Rovena në një intervistë të dhënë për “Ky emër nuk ka nevojë për prezantim”. Teksa foli për karrierën dhe familjen, Rovena u ndal edhe tek marrëdhëniet me kolegët.

Këngëtarja pranoi hapur që nuk flet me Elhaida Danin.

Sipas Rovenës, Elhaida ishte treguar hipokrite gjatë një festivali. Edhe pse e kishte komplimentuar për këngëtarja tregoi se Elhaida e kishte votuar me zero pikë. Ndaj, kjo ishte edhe arsyeja që ajo kishte vendosur të mos i fliste asaj.

(A.B)/Dosja.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here