Lulzim Basha merr timonin, bashkëshortja e tij i publikon FOTON nga udhëtimi në fundjavë

0
75

Kryetari i PD-së Lulzim Basha po kalon kohë me familjen gjatë kësaj fundjave.

Ai ka hequr kostumin zyrtar dhe është veshur sportiv së bashku me bashkëshorten e tij Aurelën.

Kjo e fundit i ka publikuar një foto, ku çifti shfaqet në makinë duke udhëtuar, ndërsa në timon ndodhet kreu i PD.

“Një pasdite të këndshme të gjithëve☀️☀️”, shkruan Aurela Basha.

bashaaa.png

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here