Me syze dhe kapele, shikoni si dukej Rudina Magjistari kur ishte vetëm 11 vjeçe

0
50

Moderatorja Rudina Magjistari është kthyer pas në kohë duke publikuar një foto nga fëmijëria e saj, në plazhin e Durrësit.

Vetëm 11 vjeçe në atë kohë, viti 1986, moderatorja shihet me kapele dhe me syze në dy fotot e postuara së fundmi në Instagram.

“Plazh, Durrës, 1986. Syzet, në foton tjetër, mbaj mend që mi huazoi fotografi për setin fotografik” shkroi Rudina Magjistari krahas imazheve.

(E.H/Faxweb.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here