‘Ti je ai që më plotëson’, Dafina Zeqiri tregon çfarë di të bëjë i dashuri i saj, ky është gjesti i ëmbël i DJ Geek për këngëtaren (FOTO)

0
63

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek pasi konfirmuan lidhjen e tyre, duke e bërë publike pak muaj më parë, postojnë dhe komentojnë njëri-tjetrin në rrjete sociale.

Këngëtarja publikoi disa foto nga bashkëpunimi me Ylli Limanin, ku shfaqej e veshur me një kostum të bardhë dhe krahas tyre shkruante: Ti je ai që më plotëson.

Por pas këtij postimi, Dj Geek nuk hezitoi t’i përgjigjej Dafinës, duke shkruar: E di, teksa e shoqëron me një emoji me zemër të kuqe.

133799886_150583479904523_7806858284373216572_n.jpg

Dafina nuk është ndalur me kaq, pasi ajo ka postuar në InstaStory një foto ku tregon një pjatë me ushqim të përgatitur nga partneri i saj. “Një Dj që di të gatuajë”- shkruar Dafina Zeqiri krahasa fotos.

157187595_130052512355775_7686842839630872399_n.jpg

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here