Me tullumbace dhe kartolina, Amarda Toska feston ditëlindjen. Nuk do t’i besoni syve kur të mësoni moshën e saj

0
32

Moderatorja e njohur Amarda Toska feston ditëlindjen sot dhe mbush plot 39 vjeç.

Në një video në InstaStory, Toska shpërndan dhuratat e marra nga stafi i saj, ku mbizoterojnë kartolinat dhe tullumbacet.

Moderatore në profesion, Amarda Toska prej vitesh tashmë i është futur biznesit. Ajo është e martuar me humoristin Ermal Mamaqi, që po ashtu është tërhequr nga televizioni momentalisht.

(E.H/Faxweb.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here