Covid-19 i merr jetën bashkëshortes së aktorit të njohur të humorit, Muharrem Hoxha

0
64

Dita e enjte është ditë zie për aktorin e njohur të humorit Muharrem Hoxha dhe familjen e tij

Bashkëshortja e tij, Jalldiz Hoxha nuk ka arritur t’i mbijetojë infektimit me Covid-19, duke humbur jetën në moshën 65 vjeçare.

Ora News ka mësuar se përcjellja e saj drejt banesës së fundit do të bëhet mesditën e sotme në qytetin e Durrësit.

Aktori Hoxha prej disa kohësh ishte larguar nga skema e humorit shqiptar, duke iu përkushtuar më shumë familjes që tashmë po kalon ditë të vështira.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here