ZYRTARE/ Humbja nga Bylis kushton shumë, VLLAZNIA shkarkon trajnerin Brdariç

0
793

Vllaznia u mposht ditën e sotme 1-2 nga Bylis me përmbysje. Një humbje që nuk është kapërdirë mirë nga drejtuesit e klubit që kanë vendosur të shkarkojnë trajneri Brdaricc.

Lajmi bëhet me dije nga “Supersport” që theksoi se klubi shkodran pas ndeshjes së sotme ka marrë vendim për të larguar trajnerin. 5 ndeshje pa fitore dhe vendi i parë në rrezik kanë bërë drejtuesit të vendosim për shkarkim e trajnerit gjerman në një pikë kyçe të sezonit./newsport.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here