Hidhet shorti i Champions, përballje spektakolare në çerekfinale

0
318

Është hedhur sot shorti i UEFA Champions League për 8 skuadrat e kualifikuara për në çerekfinale. Goglat kanë rezervuar përballje prej gjigandësh ku spikat Bayern Munich-PSG dhe Real Madrid-Liverpool.

Man.City (Eng) v Borussia Dortmund (GER)

Porto (Portugal) v Chelsea (ENG)

Bayern Munich (GER) v PSG (FRA)

Real Madrid (ESP) V Liverpool (ENG)

Ndeshjet e para çerekfinale sipas shortit do të luhen më 6 dhe 7 prill, kurse të kthimit zhvillohen një javë më pas, më 13 dhe 14 prill.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here