VIDEO/ Ramës s’i ‘mbajnë më nervat’ në Shkodër, fyen dhe ofendon të rinjtë shkodranë duke i ngritur gishtin e mesit

0
1457

Kryeministri Edi Rama, gjatë vizitës së sotme në qytetin e Shkodrës ka bërë një gjest të ulët duke i drejtuar gishtin e mesit një grupi të rinjsh të cilët gjendeshin përball tij në momentin që ai do të hipte në automjet.

Në video dëgjohen të rinjtë të cilët i drejtohen Ramës: “Na e ban me dorë”, ndërkohë që kryeministri ka zgjedhur t’i ofendojë duke iu drejtuar gishtin e mesit.

Videoja është tepër e shkurtër dhe nuk dihet nëse të rinjtë e kanë ofenduar kryeministrin duke e shtyrë këtë të fundit në ndërmarrjen e këtij gjesti fyes./Faxweb.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here