Plas keq në emision! ‘Një dashurie e ndaluar’, në programin e Arbana Osmanit, ndërhyn policia e shtetit

0
1146

Një histori e ndaluar dashurie do të transmetohet këtë të shtunë ne emionin ‘Dua të të bëj të lumtur’ të drejtuar nga moderatorja Arbana Osmani.

Një i ri ka ftuar në emision vajzën të cilën dashuron duke i propozuar për fejesë dhe kjo nuk është në pëlqimin e prindërve të vajzës. Në këtë histori, do të jenë të pranishëm dhe forcat e policisë.

Në video, shihet një makinë policie e cila ndodhet në ambientet e Top Channel.

U del përballë ti të gjithëve nëse unë të thëm po?”, dëgjohet t’i thotë vajza teksa i riu i propozon në studio.

(a.b)/dosja.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here