U kapën mat duke blerë vota, reagon kandidati për deputet i PSD: Më kanë dhunuar djalin

0
67

Kandidati për deputet i PSD-së, Bilbil Dervishi ka reaguar pas videos së publikuar nga ish-kryeministri Sali Berisha ku thuhej se janë kapur duke blerë vota.

Dervishi tha se djali i tij është dhunuar nga persona të cilët i kanë prerë rrugën në mes të natës.

Sipas tij, djali i tij kishte vetëm një listë emërore dhe broshurat e PSD-së dhe asnjëra prej tyre nuk përbën vepër penale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here