“Dimë ca gjëra për ty Ilir”, Meta i përgjigjet Ramës: Ça di për mua ti more vagabond, ti para meje rri si lepur, kriminelët të vënë pistoletën tek gjuri dhe të marrin leje e licensa!

0
26

Presidenti Ilir Meta iu përgjigj kryeministrit Edi Rama, i cili dy ditë më parë tha se Partia Socialiste di shumë gjëra për të. Në një konferencë me gazetarët, Meta tha se Rama para tij rri si lepur. Ai denoncoi se kriminelët i vënë kryeministrit, pistoletën tek gjuri.

Ilir Meta: Ça di për Ilir Metën ti more vagabond, që thua ti, di unë shumë për Ilir Metën, ti para Ilir Metës sillesh si Lepur. Edhe para kriminelëve dhe horrave që ta vënë pistoletën tek gjuri edhe të marrin leje dhe licensa. S’ka më vota socialiste për ty, se i ke braktisur me kohë. Nuk e ndryshon dot ti rezultatin e votës.

(f.g/dosja.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here