Rama nuk përmbahet në Lushnje: Kemi akoma m*t për të bërë

0
127

Kryeministri Edi Rama duket se e ka lodhur fushata elektorale, pasi ditën e djeshme nuk e përmbajti dot veten duke e lëshuar gojën më shumë seç duhej. Gjatë fushatës elektorale në Lushnje, Rama teksa u rrëmbye nga momenti tha se kanë akoma m*t për të bërë.

“Çdo shqiptar që beson te puna duhet dhe do të jetë zot në këtë vend. Për këtë kemi akoma punë për të bërë. Për këtë kemi akoma mut për të bërë,” tha Rama.

(I.A/dosja.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here