Edhe Kejvina shkon në Dubai, shfaq asetet në bikini

0
74

Modelja dhe bukuroshja shqiptare Kejvina Kthella është bërë sot e gjallë nga qyteti i mëkateve të lindjes, Dubai

Bukuroshja shqiptare ka zgjedhur që të vije me disa fotografi tepër seksi për fansat e saj, shkruan GazetaExpress.

Ajo ka pasur të veshur bikine me shumëngjyrëshe derisa tregon funshpinën, gjoksin dhe pozon e nxehtë e shtrirë në shtrat.

“Thirrni”, ka shkruar ajo duke vënë pas një emotikon të ambulancës e duke paralajmëruar kështu se fansat e saj mund ta pësojnë nga bukuria e saj. /GazetaExpress/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here