Kandidatja “ekselente” e Rames bën gafën live: Babai im derdhi lot për herë të parë kur takoi prindërit e mi në…

0
515

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama ka mbajtur një takim me gjimnazistët ekselentë për t’i shpërblye me “Medaljen e Artë” për rezultatet e arritura.

Gjatë ceremonisë, e mori fjalën edhe kandidatja e PS për qarkun e Tiranës Bora Muzhaqi e cila renditet e 31-ta në listën e kandidate.

Muzhaqi e cila konsiderohet si “ekselente” nga kryeministri Rama dhe figurat e PS, gjatë fjalës së mbajtur bëri një gafë ku teksa donte të tregonte për herën e parë që babai i saj derdhi lot në takimin që pati me mësuesit e saj, ajo tha se ai kishte qarë në momentin kur takoi për herë të parë prindërit e saj.

Kandidatja e PS prej ditësh është reklamuar dhe trumbetuar nga kryeministri Rama i cili e kishte marrë edhe në emisionin “Opinion”, ku kishte të ftuar vetëm 4 kandidatë të rinj të partisë socialiste.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here