Një tjetër futbollist i Kombëtares del krah Bashë, Mërgim Mavraj: Votoni për ndryshmin e sportit

0
56

Një tjetër futbollist i Kombëtares ka dalë krah kreu të PD-së Lulzim Basha, në këtë zgjedhje. Bëhet fjalë për mbrojtësin e Kombëtares Mërgim Mavraj, i cili ashti si shokët e tij, Migjen Basha dhe Taulant Xhaka, bën thirrje për të votuar PD-në.

Mesazhi i tij është publikuar edhe nga kreu i PD-së Lulzim Basha: Votë për ndryshimin

“Për të mirën e Shqipërisë, për të mirën e sportit, votoni Ndryshimin” E.L/abcnews.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here