Meta njofton konferencë për shtyp: Ftoj policinë dhe funksionarët e drejtësisë të më ndjekin!

0
64

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, do të dalë sot në një konferencë të jashtëzakonshme. Lajmi bëhet i ditur nga zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi, i cili njofton se Meta do të dalë në konferencë në orën 11:30.

Mesazhi i zëdhënësit të Metës:

Presidenti i Republikës, Sh.T.Z Ilir Meta, do të zhvillojë sot në ora 11:30, një konferencë të jashtëzakonshme për mediat për parandalimin e krimeve të mëtejshme zgjedhore.
Thirrje të gjithë funksionarëve të drejtësisë dhe të policisë për të na ndjekur live.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here