Çiljeta Xhilaga reagon pas fitores së PS: E paskam patur këmbën e mbarë

0
69

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga tregoi publikisht mbështetjen për kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj gjatë fushatës elektorale.

Së fundmi, ajo ka reaguar dhe për fitoren e socialistëve përmes një postimi në rrjete sociale. Teksa ka publikuar një video të Veliajt gjatë deklaratës së tij në Kavajë, Çiljeta ka shkruar: “E paskam patur këmbën e mbarë aty dmth”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here