Foto Lajm/ Kandidati për deputet socialist dhe ajo demokrate bëjnë paqe në Shkodër

0
1737

Ndërsa numërimi i votave të kandidatëve në qarqet e vendit është duke vijuar një foto miqësore vjen nga Shkodra, ku deputeti i PS-së dhe ajo e PD-së kanë shkëmbyer një përqafim.

Në qarkun e Shkodrës nga 411 qendra votimi janë numëruar 360 deri më tani. Në KZAZ-në 2 deputetja e PD-së, Greta Bardeli ka shkëmbyer një përqafim në formë paqeje me deputetin socialist Paulin Sterkaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here