FOTO/ Arbana Osmani merr surprizën më të bukur këtë fundjavë, kush e befasoi moderatoren

0
44

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani ka zgjedhur që këtë fundjavë ta kalojë me familjen në Bogë. Atje ajo është surprizuar nga vogëlushi Jon, i cil ia ka bërë ditën më të bukur.

Ai ka mbledhur lule për të dhe ia ka dhuruar. Arbana ka publikuar një foto në rrjete sociale krahas së cilës ka shkruar “Gjejeni kush i mblodhi lulet më të bukura për mua këtë mëngjes”.

Më pas moderatorja ka ndarë një video të vogëlushit me lule në duar, duke treguar se ai fshihet pas surprizës./abcnews.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here