FOTO/ “Kur thonë se Interi ka fituar titullin kampion”, festë e veçantë për zikaltërit edhe nga Erjona Sulejmani

0
39

Interi ka siguruar titullin kampion 4 javë përpara fundit dhe tifozët zikaltër dje kanë shpërthyer në festë.

erjona 1

Nuk mungon as festa e ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit, Erjona Sulejmani e cila njihet dhe si tifozë e zjarrtë e skuadrës nga Milano. Erjona Sulejmani ka publikuar një foto në profilin e saj në rrjetin social “Instagram” ku është në një pishinë dimërore dhe shkruan:

“Kur të thonë se Interi ka fituar titullin kampion.”

erjona-sulejmani2

erjonaa sulejmani

Erjona Sulejmani hot

Erjona Sulejmani

PANORAMASPORT.AL

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here