FOTO/ Xhemi Shehu nuk njeh moshë, i surprizon të gjithë me linjat si adoleshente

0
98

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Xhemi Shehu është shumë rezervuar për sa i përket jetës private.

Mirëpo, ka raste kur bën edhe përjashtime dhe pikërisht për këtë ajo zgjedh rrjetin social Instagram.

Ndonëse këto kohë, Xhemi është shkëputur nga ekrani, herë pas here me fotot e publikuara rikthehet më afër besnikë.

Pak minuta më parë, moderatorja ka postuar disa foto, në të cilat shfaqet veshur me një fund të shkurtër dhe këmishë.

Edhe pse nënë e dy djemve, Xhemi duket si një adoleshente e vërtetë.

“Gëzuar 1 Majin”, ka shkruar ajo krahas imazheve./abcnews.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here