“Je i shitur”/ Plas keq mes Frrok Çupit dhe Lefter Maliqit në emision, analisti heq mikrofonin…

0
45

Një debat i ashpër ka nisur mes analistit Frrok Çupi dhe ish deputetit Lefter Maliqi në studion e emisionit “Breaking”. Teksa po debatonin për rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit, Maliqi e cilësoi të shitur analistin Frrok Çupi.

Kjo nxiti menjëherë reagimin e ashpër të Çupit, i cili i tha: “S’mund të më thuash mua je i shitur, nuk ta lejoj edhe pse je polic.” Biseda agravoi në ofendime nga më të ndryshmet, “Ti je palaço, je pederast” mes njëri-tjetrit derisa Çupi zgjodhi të hiqte mikrofonin dhe të largohej nga studio.

Marre nga TopChannel

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here