Momente romantike në mesnatë, vajza e Niko Peleshit publikon videon nga makina me Romeon

0
107

Aktori Romeo Veshaj dhe vajza e ministrit Niko Peleshi, Aleksia janë tashmë një nga çiftet më të përfolur të showbizit shqiptar. Ndonëse ata nuk e kanë pranuar asnjëherë publikisht se janë në një lidhje dashurie, faktet thonë të kundërtën.

Është Aleksia, ajo që gjithmonë publikon foto dhe video të ndryshme, ndërsa Romeo është më i rezervuar.

Së fundmi, ajo ka postuar në Instastory një video nga makina, në të cilën çifti shfaqet bashkë në mesnatë, ndërsa në sfond dëgjohet një muzikë romantike. Nuk dihet destinacioni se për ku janë nisur dyshja, por me rëndësi është që janë së bashku./abcnews.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here