Prej vitesh babai i saj u nda na jeta, Arilena zbulon se kujt i thotë ‘baba’ (FOTO)

0
66

Lart e poshtë thuhet se Arilena Ara dhe menaxheri i saj janë në një lídhje dashurie.
Ndërkohë postimi i fundit i këngëtares, e bëri sërish lémsh të gjithë rrjetin.

Ajo ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet duke e puthur në faqe Popin, krahas së cilës i ka uruar ditëlindjen.

“Gëzuar ditëlindjen për njeriun të cilin me krenari me thërras Baba”, shkroi Arilena dhe me siguri që të gjithë fansat e dyshes janë zhgénjyer nga kjo deklaratë e saj.

Kujtojmë se Arilena e humbi babain në një moshë mjaft të vogël, të cilin e kujton herë pas here dhe emocíonohet sa herë që i flasin për të.

Mos vallë kjo deklaratë e këngëtares për një njeri aq të rëndésishëm sa ç’është babai erdhi për t’i dhënë fund njëherë e mirë të gjithë zërave për një lídhje të mundshme saj dhe Popit?

Ndonëse për romancën e tyre flitej prej kohësh ata nuk na e kanë konfirmuar vetë diçka të tillë, ndërkohë festa e ditëlindjes së Arilenës para disa kohësh u mor si nata kur çifti zyrtarizoi lídhjen.

Popi ishte edhe organizatori i festës përrallore, teksa u kujdes edhe që t’i bënte një super urim Arilenës në Instagram, duke shkruar ‘Happy Birthday Kido, trashëgimia ime e përjetshme!’.

Në festë ishin mbledhur njerëzit më të afërt të Arilenës, njëkohësisht edhe figura të njohura dhe si duket nuk ka munguar as e ëma e këngëtares. Kjo e fundit ka ndàu disa foto me motrat, nënën dhe Popin, duke shkruar “E bekuar dhe falënderuese për familjen time”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here