Sensuale dhe joshëse, Lei Kraja ngre temperaturat nga Maldive, e veshur me bikini moderatorja …

0
101

Lei Kraja ka marrë pak kohë pushim për të shijuar ditët e nxehta me diell në Maldive.

Moderatorja e njohur sportive ndau me ndjekësit disa foto hot në plazh ku vendosi në pah linjat e saj trupore elegante.

Zeshkanja seksi “ngriti” temperaturat e veshur me bikini dhe dukej mjaft joshëse e sensuale.
Ndërsa nuk ka zbuluar se kush e shoqëron me pushime në vendin ekzotik.

/Panoramaplus.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here