Sërish tensione/ Antonela largohet nga studio pas batutave me Blerimin

0
47

Ndërsa po jepej takimi i Antonelës dhe Saimirit gjatë puntatës së sotme të Për’Puthen, vajza është larguar nga studio. Kjo erdhi pas tensionit të saj me Blerimin, që është krijuar prej kohësh.

Nuk dihet se çfarë është thënë mes tyre, ndërsa Blerimi tha se nuk i kishte thënë asgjë vajzës nga Shkodra.

Top Channel

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here