“Çfarë fati të ndash ditën e lindjes dhe çdo ditë tjetër me ty”/ Arbana Osmani i dedikon fjalët romantike Eduardit, e puth në buzë dhe i uron ditën e lindjes

0
48

Moderatorja Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë një ndër çiftet më të komentuara në mediat rozë për historinë e dashuris. Çifti ndajnë gjithçka bashkë, madje edhe ditën e tyre të lindjes që kjo ditë të ishte më special u kujdes vetë moferatorja duke postuar një foto në rrjete sociale.

Në foton ku çifti shikohet duke u puthur në buzë Arbana nuk ka kursyer fjalët romantike drejt partmerit të saj. “Gëzuar ditëlindjen shpirti im, çfarë fati të ndash ditën e lindjes dhe çdo ditë tjetër me ty, jam e bekuar, të dua! @eduartgrishaj“- shkruan moderatorja krahas fotos duke u puthur.

(d.k/dosja.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here