Nuk i “hyn në sy” Ferrari, aktorja shqiptare provokon nga Dubai: Xhiro me biçikletë (FOTO LAJM)

0
84

“Xhiro me biçikletë”, ka shkruar Arta dhe nuk kanë munguar komentet e ndjeksëve nga më të ndryshmet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here