‘Jepni dashni se ua marr ftyrën’/ Don Xhoni i bëri ‘diss-in’, Noizy nuk e konsideron fare, qesh me të nga makina: Joooo! Ti je ***. S’di plak…

0
99

Reperi Don Xhon publikoi sot projektin i cili mendohet se është një diss kundrejt Noizyt.

Ndër personat të cilët u përfol se mund të ishte ky diss, u përmend dhe Getoar Selimi si një ndër të vjetrit në këtë fushë për shkak të epitetit ‘plak’ që Don Xhoni e këndon.

Noizy ka reaguar duke qeshur në InstaStory. Ai ka ndarë një video duke dalë nga makina dhe duke qeshur, ndërsa thotë: Jo! Ti je m*t bro! Nuk e di plak.

(a.b)/dosja.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here