Ndahet nga jeta në moshën 85-vjeçare legjenda e boksit shqiptar, Ahmet Golemi

0
43

dahet nga jeta në moshën 85-vjeçare legjenda e boksit shqiptar, Ahmet Golemi. Lajmin e ka bërë me bije djali i tij, Ahmet Golemi, nëpërmjet një postimi në Facebook, ku shkruan se boksieri i njohur  mbylli sytë përgjithmonë mëngjesin e sotëm.

Miq dhe dashamrës! Me hidhërim të thellë njoftoj ndarjen se sot u nda nga jeta babi im, Ahmet Golemi”, shkruan ai.

J.SH.//ReportTv.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here