Vajza e ditëlindjes! Dita e veçantë e Marina Vjollcës, Getoari poston foton e saj më të bukur, dedikimi: Ajo çfarë duhet të bëj është të shikoj në sytë e tu!

0
51

Moderatorja Marina Vjolla feston sot ditëlindjen. Urimi më i bukur për këtë ditë të veçantë i ka ardhur nga bashkëshorti i saj, Geoar Selimi.

Ai ka ndarë një foto të Marinës, në të cilën shihet portreti i saj. Getoari shkruan se ajo që duhet të bëjë është të shikojë në sytë e saj, e më pas e mbyll fjalën e tij duke e uruar.

Disa njerëz lexojnë libra dhe histori për të gjetur kuptimin e dashurisë. E tëra çfarë duhet të bëj është të shikoj në sytë e tu. Gëzuar ditëlindjen gruaja ime e dashur.

(a.b)/dosja.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here