Ironia e Shkëlzen Berishës: Si mund të jenë gjirokastritët koprracë kur vetëm 1 person ka dhënë 14 vota

0
114

Partia Demokratike dhe LSI kanë depozituar në KAS ankimimet për zgjedhjet e 25 prillit, ku mes të tjerash ka denoncime për tentativa për votim më shumë se 1 herë të disa personave.

Shkëlzen Berisha, djali i sih-kryeministrit Sali Berisha, ka ironizuar votimin e shumëfishtë nga një person në Gjirokastër, pasi thotë se “sim und të jenë gjirokastritët koprracë kur 1 person voton 14 herë”.

“Si mund te jene gjirokastritet koprrace kur vetem 1 person ka dhene 14 vota”, shkruan Shkëlzen Berisha.

Screenshot 9 21

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here