Edi Rama “sytë me zemra”: Eksportet rekord historik, 109 miliard lekë

0
34

Kryeministri Edi Rama thotë se për periudhën janar-prill 2021 eksportet në Shqipëri kanë arritur rekord historik.

Me një figurë (emoji) me “sytë me zemra” Rama ndan foton e mëposhtme për eksportet dhe thotë se Shqipëria ka arritur rekord historik për 4 mujorin e parë të këtij viti. Vlera e produkteve shqiptare që kanë dalë jashtë vendit kap vlerën e 109 miliard lekëve.

Foto e shpërndarë nga Edi Rama:

Screenshot 7 21

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here