Më të lumtur se kurrë, Xhensila ndan me publikun momentet pranë Besit

0
91

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një ndër çiftet më të dashur nga publiku shqiptar.

Prej disa ditësh, ata janë duke shijuar pushimet. Fillimisht ishin në Turqi, ku kanë pasur pranë vetes dhe vogëlushen e tyre, Ajkën.

Ndërkohë, sot çifti kanë shkuar në Jug të Shqipërisë. Ka qenë Xhensila që ka publikuar në Instagram disa foto, ku në njërën prej tyre shihet teksa përqafon gjysmën e saj më të mirë.

Vihet re që çifti janë shumë të lumtur, por ato që tërheqin gjithmonë vëmendje janë linjat perfekte të Xhensilës. Kjo e fundit është gjatë gjithë kohës në formë edhe pse nënë e një vajze./abcnews.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here