VIDEO/ “Tik Tok” mania, gazetaret sportive e “djegin” në finalen e Kupës së Shqipërisë

0
62

Teksa e gjithë vëmendja është te finalja e Kupës midis Skënderbeut dhe Vllaznisë, dy moderatoret e njohura të sportit Lei Kraja dhe Sabina Mete kanë menduar që ta marrin të gjithë vëmendjen për vete.

Dy bukuroshet kanë menduar të bëjnë një video për ‘’Tik Tok’’ në shkallët e stadiumit ‘’Air Albania’’ duke marrë pëlqime të shumta.

Ajo çka vihet re është edhe komenti i Leit, e cila shkruan ‘’shkojmë Vllaznia’’ duke uruar një fitore të shkodranëve.

PANORAMASPORT.AL

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here