Tërësisht ‘topless’ dhe me një gotë shampanjë në dorë! Roza Lati e thotë hapur: Po të shisja kasetën time të seksit, do isha…hajt’ natën e mirë!

0
90

Moderatorja Roza Lati duket se po përgatitet për një fotosesion të ri, nga i cili ka publikuar edhe pamje nga prapaskenat.

E zhveshur dhe më një gotë shampanjë në dorë, Roza pozon nga një vaskë e mbushur me shkumë, teksa qëndron tërësisht ‘topless’ përballë aparatit të kameras. Por pohimi i saj është ai që ka marrë gjithë vëmendjen.

“Do isha miliardere nëse do e shisja kasetën time të seksit. Natën e mirë,”-shkruan moderatorja Lati.

Së fundmi, ajo ka rrëfyer se është në një lidhje romantike por nuk ka preferuar që të japë më shumë detaje për emrin e personit që i ka “vjedhur” zemrën.

(k.m./dosja.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here