Trejsi Sejdini shfaqet “topless” në ishujt Maldive, bllokon komentet në foton “e nxehtë”

0
120

Trejsi Sejdini është një nga personazhet më të komentuar të showbizit shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku tërheq gjithmonë vëmendje me pozat “e nxehta”.

Së fundmi, ish-miss Shqipëria ndodhet me pushime në ishujt Maldive me rastin e ditëlindjes.

Trejsi i ka surprizuar të gjithë, pasi është shfaqur ‘topless’ dhe ka nxjerrë në pah format trupore bombastike.

“Format e saj”, ka shkruar ajo krahas imazhit, të cilit i ka bllokuar dhe komentet, duke mos lejuar fansat të japin mendimin e tyre./abcnews.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here