Xhemi Shehu më në fund shuan kureshtjen, tregon emrin e saj të vërtetë

0
150

Xhemi Shehu ka treguar së fundmi detaje mbi emrin e saj të vërtetë. E ftuar në emisionin “Ndryshe” Xhemi ndër të tjera ka treguar dhe emrin e saj të vërtetë.

Gjatë bisedës së kënshme me Salsanon ajo tregoi se e ka emrin Xhemi, edhe pse kanë qenë të shumtë ato që e kanë ditur ndryshe.

“O Zot prap me këtë pyetje… Si ka mundësi që ma bëjnë përsëri këtë pyetje? Nuk e kam kuptuar kurrë se pse njerëzit mendojnë se duke më thënë e ke emrin Xhemile, mendojnë se më shajnë… Çfarë të keqe ka ta kesh emrin Xhemile? E kam Xhemi! Dhe po ta kisha Xhemile s’do të kishte asnjë problem,“- tha ajo.

Më tej Xhemi ka zbuluar dhe detaje të tjera ku tregon se në ndihmë për t’ia vendosur emrin i ka ardhur edhe babai i Elia Zaharias.

‘Mami më ka thënë se kur jam regjistruar në gjendjen civile ka ndihmuar babai i Elia Zaharias. Kjo sepse ato në gjendjen civile thonin ç’është ky emër Xhemi, dhe donin të ma vini Kafaze, Pëllumbeshë,‘- shtoi Xhemi.

(f.i/dosja.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here