Aleksia Peleshi bën këtë tatuazh në trup dhe të gjithëve ju duket si dedikim për Romeon!

0
79

Romeo Veshaj dhe vajza e Niko Peleshit, Aleksia janë kthyer tashmë në dyshen më të komentuar të mediave rozë.Prej kohësh, ata po përfliten se janë në një lidhje dashurie. Edhe pse asnjëri nuk e ka pranuar, detajet konfirmojnë gjithçka. Dyshja herë pas here postojnë foto nga të njëjtat vende duke ngritur edhe më shumë dyshime.

Së fundmi, Aleksia ka postuar në Instastory një video ku tregon tatuazhin në këmbë, ku shkruhet “R”. nuk dihet nëse ky është një dedikim ndaj Romeos, por kaq mjaftoi që fansat të flisnin edhe më shumë.

a-1.jpg

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here