Irini Qirjako çuditet nga klipi i këngës së Ana Lleshit

0
46

Këngëtarja e mirënjohur e këngëve popullore ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Expuls”.

Ata po flisnin për muzikën, artin, e ndërsa në një moment moderatori i ka treguar një pjesë nga videoklipi i ri i Ana Lleshit, ish konkurente e “për’puthen”.

E teksa jepej një pjesë e klipit Qirjako është shtangur nga ajo çfarë ka parë.

Pjesë nga biseda:
Gazetari: Kjo ka bërë namin në rrjetet sociale, dhe klikime

Qirjako: Po le të bëhet…

Gazetari: Si të duket?

Qirjako: Unë nuk kam të drejtë që t’i paragjykoj. Gjithsekush ka shijet e veta dhe unë nuk e ndaloj dot. Në fakt mua, që t’i thuash këngëtar si thua dot, se aty më shumë shikon porno se art. Kshu që tani është koha që këto kanë dalë fuqishëm. Nua në pëlqen arti i vërtetë dhe muzika e vërtetë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here