Gjithmonë konservative dhe e rezervuar në veshje, Xhensila Myrtezaj “çmend” rrjetin me fotot me bikini dhe trupin tërheqës (FOTO)

0
48

Qershori është zyrtarisht muaji kur fillon vera dhe plazhi çdo vit, dhe me sa duket, edhe Xhensila Myrtezaj e ka shtuar “nxehtësinë” në paraqitje, duke postuar disa foto të pazakonta për të deri me tani.

Këngëtarja ka paraqitje më konservatore në rrjetet sociale, por si duket kësaj radhe ka zgjedhur që të tregojë edhe format e saj trupore.

Ndërkohë, ajo ka zgjedhur që në njërën nga fotot e “nxehta” ta përfshijë edhe aktorin dhe bashkëshortin e saj, Bes Kallakun.

“Lëre diellin ta ndriçojë shpirtin tënd”, ka shkruar ajo në gjuhën angleze.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here