Enca Haxhia shfaqet komplet e zhveshur, fsheh vendet intime pas një shkëmbi

0
46

Këngëtarja Enca Haxhia nuk ka të ndalur me publikimet e fotove provokuse në rrjetet e saj sociale. Pasi Enca u bë pjesë e platformës +18 ‘Onlyfans’ me pagesë, ajo ka menduar edhe për ndjekësit e Instagramit.

Këtë herë Enca nuk ka lënë vend për imagjinatën e ndjekësve, pasi ajo është shfaqur komplet e zhveshur në fotot e postuara në Instagram.

“Mund ta fshijë më vonë. Pa make-up, pa rroba,“- ka shkruar Enca në foton e postuar.

Enca Haxhia është një nga këngëtaret më aktive në rrjetet sociale dhe mjaft e hapur për pyetjet e ndjekësve të saj.

(f.i/dosja.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here