Juristja bukuroshe i ‘vë flakën’ rrjetit, provokon fansat me fotot sensuale

0
63

Redona Koçi është një nga modelet më seksi dhe më të komentuara në rrjetet sociale, e kjo për shkak të fotove sensuale që poston. Redona njihet ndryshe edhe si juristja seksi, fjalë që e ka ndjekur gjithë kohës.

Fotot ‘hot’ në instagramin e Redonës nuk mungojnë, por ato të publikuara një ditë më parë kanë marrë goxha vëmendje. Modelja ka postuar disafoto ku shfaqet e veshur me një palë bikini ngjyrë rozë, të cilat i tregojnë më shumë seç duhet. Pozat e saj super “hot” kanë marrë mijëra pëlqime, ku nuk kanë munguar as komentet si pozitive ashtu edhe negative. Madje dikush i ka shkruar se i ngjan Encës./joqalbania

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here