Të notosh “në qiell”, pishinat më të jashtëzakonshme në botë

0
70

Nga Italia në Hong Kong, këto janë disa nga pishinat më të jashtëzakonshme në botë.

Pishinat “qiellore” me pamje nga Qqeani Indian ose në katin e 29 të një hoteli luksoz, ofrojnë adrenalinë dhe një eksperiencë krejtësisht unike./a2news

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here