Bebe Rexha një “zjarr” i vërtetë, nuk i le vend imagjinatës

0
63

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të përfolura. Këngëtarja me origjinë shqiptarë është në qendër të mediave të huaja përveçse për muzikën, ajo zë faqet e para të protaleve herë për jetën e saj private dhe herë për format seksi që ka.

Edhe pse ndjekësit ndonjëherë e “kryqëzojnë” për fizikun e saj të mbushur, Beba fiks si një shqiptare nuk e “çan kokën” fare dhe vazhdon të ekspozojë trupin e saj.

Së fundmi, bukuroshja shqiptare na ka sjellë një copëz të vogël nga performanca e saj në finalen e sezonit të dytë të emisionit “Legjendaret”.

E veshur me fustan të zi pas trupit, transparent format e Bebës ishin gati të “shpërthenin”. Kjo foto e këngëtares ka marrë mijëra klikime dhe ndjekësit nuk kanë nguruar të lenë komentet e tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here