I tregojnë botës se janë shqiptarë! Si përgatiten të rinjtë në Suedi për mbrëmjen e Maturës, nuk e harrojnë flamurin kuqezi

0
39

Shqiptarët në çdo vend që janë tregojnë se janë patriotë të vendit të tyre. Kjo ka ndodhur edhe në Suedi, me disa të rinj, të cilët kanë vendosur të shkojnë më mbrëmjen e maturës duke valëvitur flamurin kuqezi.

Në një video të publikuar nga JOQ, shihet të rinjtë, të cilët duke valëvitur flamurin në makinë dhe duke brohoritur shkojnë të festojnë mbylljen e tre viteve shkollë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here