45 minuta…asnjë gol! Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes Itali-Turqi

0
37

Mbyllet pa gola pjesa e parë e ndeshjes mes Italisë dhe Turqisë, e para në kompeticionin “Euro2020”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here