“Nuk jeni më i ri”, gazetarja SFIDON Metën pas deklaratës së tij për të kaluar në krye të LSI-së: Hajde ngjisim Jezercën bashkë

0
75

Ambrozia Meta: Pas 24 korrikut i qëndroni planit për të marrë drejtimin e LSI-së sepse nuk jeni më i ri dhe nuk jemi në vitin 2004.

Ilir Meta: Unë ju ftoj të ktheheni në majën e Jezercës dhe në majën e Korabit. Faleminderit shumë. Do mbetemi në kontakt dhe në majat tona më të larta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here